Символіка

Село Липівка має свій герб і прапор.

Герб- щит прямокутний зверху  та заокруглений внизу, розділений горизонтально на дві частини срібною, опуклої форми смугою, що символізує кургани, декілька яких збереглося в околицях, що свідчить про жорстокі бої, які відбувалися біля села. Співвідношення пропорцій висоти до ширини щита 8:7.

У верхній частині щита на золотому полі в центрі зображено зелену липу, що стоїть на кургані.

У нижній частині щита на золотому підніжжі у центрі розміщені дві перехрещені стріли.

Зелений колір символізує весну, луки, ліси, а також достаток і надію на світле майбутнє. Золотий колір - знатність, багатство та силу. Срібний – символ чистоти і світла.

Прапор - прямокутне полотнище із співвідношенням сторін 2:3, розділене на три горизонтальні смуги - жовту, білу і зелену у співвідношенні 2:1:2.